מצגות וכנסים 29.06.2023

סיקור הכנס השנתי של העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי

התקיים ביום שלישי, 27 ביוני 2023 | מרכז הירידים, תל אביב

אתמול  יום שלישי  27.6.23 התקיים הכנס השנתי של העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי. הכנס התקיים במתחם אקספו, מרכז הירידים בתל אביב.
האולם היה מלא עד אפס מקום. נפגשנו עם צוותים וקולגות מכל רחבי הארץ מבתי החולים והקהילה.

הכנס נפתח בדברי ברכה ותודות לכל אלו שפעלו ועמלו למען הצלחת היום הזה. זו הזדמנות להגיד תודה לרותי אופיר, יו"ר העמותה, נטלי גרקוב, סגנית יו"ר העמותה, מרינה פורר ורינה דיכל חברות הוועד המנהל, תודה לוועדת ימי עיון שבחרה את נושאי העבודות שהוצגו במושבים. תודה מיוחדת למרים נסים, אחות מתאמת CAR-T ויחידת איסוף תאים, המרכז הרפואי "שערי צדק" שריכזה והנחתה את הכנס..תודה לחברות שנתנו חסויות ואפשרו את קיום הכנס.

פתחנו את היום בהשקת האתר החדש של העמותה, מוזמנים להירשם ולהיכנס לאתר ולשלוח אלינו חומרים. המשכנו את הכנס בחלוקת פרסים מרגשת בהנחייתה של הדס ספיר. גב' שיר פקטר זכתה בפרס על מחקר בסיעוד וגב' בלה בוגורוצ'ין זכתה בפרס על פיתוח שירות בחסות האגודה למלחמה בסרטן. גב' ליויה כסלו זכתה בפרס הוקרה והצטיינות בעשייה רבת פעלים בסיעוד האונקולוגי בחסות חברת ניאופארם. גב' ירדנה סודרי זכתה בפרס מצויינות בסיעוד אונקולוגי בחסות חברת לה רוש פוזיי. יולי זמיר, רחל יצחק, דינה קלאטיס, סטודנטיות מאונ' תל אביב, בשלוחת האקדמיה לסיעוד - מאיר, זכו בפרס על עבודה מצטיינת בחסות העמותה לקידום הסיעוד האונקולוגי.

התכבדנו בהרצאתה של גב' קרן מקדש, מנהלת מערך כשירות ואיכות בסיעוד, מטעם מנהל הסיעוד במשרד הבריאות. לאחריה, נסחפנו והתרגשנו עד דמעות, לשמוע הרצאה מרתקת על ידי אריאל הירשפלד - אומן פסיפס. אריאל הוא כבד שמיעה שסיפר את סיפור חייו וההתמודדות שלו מול מערכת הבריאות בכל מיני סיטואציות והדגיש את הכח שיש לנו בידיים לשנות ולשים לב לאנשים עם צרכים מיוחדים. בארבעה מושבים מקבילים הוצגו מחקרים ופרוייקטים של אחיות בעשייה האונקולוגית. יישר כח לכל המרצים שעמלו טרחו והציגו נושאים מגוונים ומעניינים.

התכנסנו כולנו במליאה למפגש שולחנות עגולים. שמענו הרצאה מפי אבירם מחברת קואטרו. למדנו על דרכים חדשות ויצירתיות לפתרון דילמות ואתגרים בעבודה. המצגת תעלה לאתר העמותה.

קיימנו 4 קבוצות דיון בתחומים מגוונים: אונקולוגיה - בחסות חברת רוש, המטולוגיה - בחסות חברת רפא, ילדים ורדיותרפיה. הוצגו תיאורי מקרים מורכבים ודילמות שעלו מתוכם וכל קבוצה נתבקשה לחשוב על פתרונות. היה תענוג לראות כמות כזו של אנשים, המקיימים דיון מקצועי. תוצרי הקבוצה הוצגו בפני כל הנוכחים והתקבלו תובנות שיקדמו אותנו לקראת העשייה בשטח. סיימנו את הכנס בארוחת צהריים טעימה ועשירה.

תודה רבה לכל מי שהשתתף בכנס המרגש והמקצועי הזה. מחכים לראותכם בכנס הבא.

הוגש ע''י מרים ניסים

נושאים קשורים:  מצגות וכנסים
מאמרים נוספים שיעניינו אותך
תגובות
 
האחריות הבלעדית לתוכנן של תגובות שיפורסמו על ידי משתמשי האתר, תחול על המפרסם ועליו בלבד. על המגיבים להימנע מלכלול בתגובות תוכן פוגעני או כל תוכן אחר, שיש בו משום פגיעה או הפרת זכויות של גורם כלשהו